Ostrov Copywritingu

Sháníte originální články na Vaše webové stránky či online magazín? Potřebujete rychle a snadno články vysoké kvality? Pak jste tu správně! Ostrov copywritingu je tu pro Vás.

Moje babička má 57 let, chodidla má však jako dvacítka

Popraskané chodidla nevypadají vůbec pěkně. Jsou nevzhledné a ve většině případů mohou způsobit různé problémy, které je třeba začít včas řešit. Pokud však chcete mít nohy jako Popelka v každém věku, je třeba se o ně dobře starat a dát jim péči jako třeba obličeji.

JEDNÍM Z HLAVNÍCH DŮVODŮ ZTVRDLÉ KŮŽE NA CHODIDLECH MŮŽE BÝT MRTVÁ KŮŽE, KTERÁ SNIŽUJE KREVNÍ OBĚH A TÍM I PRUŽNOST POKOŽKY. ABY K TOMU NEDOCHÁZELO JE TŘEBA SE O NOHY ZAČÍT PRAVIDELNĚ STARAT.

Psaním lodního deníku to všechno začalo

Zajímá Vás, jak jsem začala psát a zamilovala se do tohoto druhu komunikace? Nebo jak jsem byla zasvěcena do světa copywritingu? Přečtěte si můj blog. Naleznete zde zajímavé články, které vám pomohou v oblasti copywritingu, SEO i podnikání na internetu.

Proč právě můj ostrov textů a slov?

Námořníci mají nízké ceny

Hledáte levné texty, kde cena nebude na úkor kvality? Vaše hledání je u konce, jsem tady pro Vás! Zaručuji Vám kvalitní články snadno a expresně. Vše, co pro to musíte udělat, je napsat mi, k jakým účelům bude text určen, zda má vyzdvihnout prodej konkrétního produktu či se jedná o osobní účely, jako je práce do školy nebo sháníte zajímavý slogan pro Vaši firmu. Připište také klíčová slova, která má text obsahovat a požadovaný rozsah v NS. Já Vám Vaše přání splním do posledního detailu.

Spokojenost je pro námořníky velmi důležitá

Velmi mi záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Na svých textech si zakládám a zákazníkovi do poslední tečky plním veškeré jeho požadavky, na kterých se předem dohodneme. Pokud však ani přesto nebudete s mými texty plně spokojeni, nic neplatíte! Proto se nebojte plout oceánem textů právě se mnou.

 

Loď s nákladem textů je vždy včas v přístavu

Stalo se Vám, že jste si s někým domluvili spolupráci, ale nedostalo se Vám domluveného textu včas? To se Vám u mě nestane! Vždy máte jistotu, že Vám text připluje do Vašeho přístavu ve smluveném termínu. Pokud vím, že za dobu, kterou jste si určili, nejsem schopna texty dodat, vždy Vám to včas oznámím. Je na Vás zda se posléze domluvíme na náhradním termínu, nebo se poohlédnete po jiném copywriterovi. Na což máte samozřejmě právo!

Výsledkem mé práce je portfolio s více jak 650 články. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Stáhnou portfolio v pdf.

Další ukázky mé práce

Baví mě hrát si se slovy, vymýšlet zajímavé a poutavé články. Jestli máte chuť, ozvěte se mi.

Správa BF pro firmu BWS Trade

Správa BF pro firmu BWS Trade

https://bws-trade.com

Článek "Dieta z krabičky"

Článek "Dieta z krabičky"

https://gleid.cz/zdravi/314-dieta-z-krabicky

E-book na míru

E-book na míru

Viktorie Tiw

Stáhněte si ukázku mých prací v pdf.

Sepsala jsem už mnoho textů a publikovala je na mnoha internetových magazínech. Na Facebooku je nespočet příspěvků, které jsem vymyslela a publikovala pod různými podnikovými stránkami. Všechno by se to sem vážně nevešlo a tak jsem pro Vás připravila přehledné pdf., kde najdete informace, proč je dobré mít vlastního copywritera a také ony ukázky mé práce. 

“Perfektně odvedená práce v rámci copywritingu. Vysoká kvalita, rychlost dodání. Mohu jedině doporučit, práce byla odvedena velmi kvalitně a komunikace probíhala též na výbornou.”

Bc. Bronislav Markowicz - podnikatel

Kontakt

Adresa

Brněnská 26, Hodonín 695 01

IČO: 05673810; zapsána v živ. rejstříku Městského úřadu Uherské Hradiště

Kontakt

otrubova.copy@gmail.com

mob.: 725 007 656 

Napiš mi přímo z pláže