E-shop Kotvička

Sháníte texty na míru pro Vaši webovou stránku, magazín či firemní web? Zakotvěte na ostrově redakčních článků a nechte e-shop Kotvička, aby vám poskytl kvalitní a originální texty pro jakékoliv vaše potřeby.

S Kotvičkou je vše ještě jednodušší, než si vůbec dokážete představit.

Nabídka služeb e-shopu Kotvička

V přehledných kategoriích snadno naleznete články, které potřebujete zakoupit. Na výběr máte z obsahových balíčků článků, které si můžete sami sestavit dle libosti.

Každý balíček obsahuje různý počet článků (různých rozsahů), stačí si vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce. Témata článků jsou různorodá od bydlení, přes sport, až po finance – na chuť si přijde webová stránka s jakýmkoliv zaměřením. Ručím vám za kvalitu textů a navíc v Kotvičce je máte za dobrou cenu!

Grafické služby

Kotvička je jediná webová stránka napříč celým internetovým oceánem, která nabízí kompletní blogové články k zakoupení.

100% originalita textů

Plujme společně na lodi plné textů a slov, které vás dovedou na ostrov vašich webových stránek či magazínů. Ve dvou se to lépe táhne a já jsem tady právě pro vás, abych vám expresně dopravila do vašeho přístavu, co jen si budete přát. Snadno a rychle.

Další služby e-shopu

Zobrazuji všech 5 výsledků

“Naše spolupráce teprve začíná, ale již první článek nás přesvědčil o tom správném kroku. Ceníme si nových nových a originálních nápadů. Stejně tak jako rychlého zpracování.”

Veronika Píšová<br /> - Mores a.s. (pro web www.cove.cz)

“Se Stanislavou spolupracuji dlouhodobě a jsem s její práci velmi spokojen. Své texty dodává vždy v požadované kvalitě a ve stanovených termínech. Při tvorbě textů aktivně komunikuje. Všem vřele spolupráci se Stanislavou doporučuji.“

Petr Malec<br /> - Extraseo.cz

„Stani, jste jednička. Text je opravdu fantastický. Moc se mi líbí. Tudíž Vám zadám obratem práci na další 2 texty. Vřele doporučuji Váši práci ostatním.” 

Marie Sayin Kolčárková<br /> - jednatelka společnosti CARLO ROMANI, s.r.o.

Zakotvěte na ostrově redakčních článků a nechte e-shop Kotvička, aby Vám poskytl kvalitní a originální texty pro jakékoliv Vaše potřeby.

Kontakt

Adresa

Brněnská 26, Hodonín 695 01

IČO: 05673810; zapsána v živ. rejstříku Městského úřadu Uherské Hradiště

Kontakt

otrubova.copy@gmail.com

mob.: 725 007 656